Suzuki dla Twojej Firmy

Suzuki dla Firm

Wybierając ofertę Suzuki dla firm z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw, możecie Państwo skorzystać z atrakcyjnych warunków handlowych zawierających dodatkowe rabaty względem cen detalicznych. W ofercie są także dostępne korzystne produkty finansowo-ubezpieczeniowe takie jak:

  • Kredyt i leasing w programie finansowym SUZUKI FINANCE
  • Ubezpieczenie w programie
  • ubezpieczeniowym SUZUKI INSURANCE
  • Dodatkowa ochrona serwisowa w programie SUZUKI SERVICE CARE 3+2

Atrakcyjnie skalkulowane ceny oraz konkurencyjne warunki finansowania i ubezpieczenia pozwalają uzyskać wymierną oszczędność w prowadzonej działalności przedsiębiorstwa.Z oferty mogą skorzystać także firmy, które są zainteresowane zakupem jednego samochodu.

Więcej informacji na temat oferty Suzuki dla firm można uzyskać u dealerów marki.

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, aby dowiedzieć się więcej na temat oferty SUZUKI dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Wyrażam zgodę na świadczenie usług drogą elektroniczną oraz przetwarzanie przez Suzuki Motor Poland Sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Połczyńskiej 10 ("SMP") moich danych osobowych w celach handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług Suzuki oferowanych przez SMP jak też przez podmioty wchodzące w skład autoryzowanej sieci dystrybucyjnej i serwisowej Suzuki w Polsce ("Autoryzowane Podmioty"). Ponadto wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i świadczenie usług drogą elektroniczną w powyższych celach przez takie Autoryzowane Podmioty. Jestem poinformowany(a), iż moja zgoda ma charakter dobrowolny oraz, że mam prawo do wniesienia sprzeciwu, jak też dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Lista Autoryzowanych Podmiotów oraz dane adresowe i kontaktowe dostępne są na stronie www.suzuki.pl.

Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny w powyższych celach i na przesyłanie mi informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej przez wszystkie wskazane wyżej podmioty.