O firmie

Grupa Szpot to 25-letnia tradycja na rynku motoryzacyjnym.

Ostatnie lata są szczególnymi w działalności firmy. Zostaliśmy laureatem między innymi Godła promocyjnego "Teraz Polska" , a także Gazel Biznesu 2011 zajmując 5 miejsce w Wielkopolsce spośród 438 firm w rankingu najbardziej dynamicznych polskich małych i średnich przedsiębiorstw. W zestawieniu Diamentów Forbesa 2012 jesteśmy najwyżej sklasyfikowanym dealerem w Wielkopolsce. Czterokrotnie zdobyliśmy wyróżnienia w programie "Przedsiębiorstwo Fair Play", a w roku 2002 uzyskaliśmy ( jako pierwszy dealer samochodów w Polsce) najwyższe wyróżnienie w tym programie - Statuetkę Fair Play. Otrzymaliśmy Certyfikat konkursu "Dobre, bo polskie".

Znaczące nagrody i wyróżnienia świadczą o tym, iż Grupa Szpot jest wiarygodnym partnerem w biznesie.

Suzuki to najnowsza marka w Miasteczku Samochodowym Szpot.Współpracę z marką Suzuki rozpoczęliśmy w 2015 roku i jesteśmy autoryzowanym dealerem oraz serwisem samochodów tej marki.

Nasz salon i serwis mieści się w Swarzędzu pod Poznaniem, przy ulicy Wrzesińskiej 174. Miasteczko Samochodowego Szpot, którego częścią stała się marka Suzuki to miejsce w którym oferowane są samochody wielu marek. Dzięki temu proponujemy szeroki pakiet usług - od sprzedaży samochodów nowych i używanych, po kompleksową obsługę serwisową i blacharsko-lakierniczą. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, a usługi finansowe i ubezpieczeniowe zapewniane są przez naszych renomowanych partnerów.

Doświadczenie oraz profesjonalizm naszych pracowników pozwoli spełnić wszelkie Państwa motoryzacyjne oczekiwania.

Nasze hasło "Szpot... jesteśmy najbliżej" , to coś więcej niż hasło. To część naszej misji, zgodnie z którą chcemy być jak najbliżej naszych Klientów i naszego otoczenia, by czuli się w naszych samochodach i w naszej obecności nie tylko bezpiecznie, ale także pod każdym względem pewnie.

Zapraszamy.
Suzuki Szpot Swarzędz