Kontakt

SZPOT

ul. Wrzesińska 191
62-020 Poznań - Swarzędz
tel.: +48 61 654 43 00

Godziny otwarcia Salonu

Poniedziałek – Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 9.00 - 15.00

Godziny otwarcia Serwisu

Poniedziałek – Piątek: 7.00 - 19.00
Sobota: 7.00 - 15.00

Godziny otwarcia działu Części

Poniedziałek – Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 9.00 - 15.00

Salon

E-mail: sprzedaz@szpot.suzuki.pl
Tel.: +48 61 654 43 00
Fax: +48616544301

Krzysztof Gendolla
Kierownik sprzedaży

k.gendolla@szpot.pl

Telefon: +4 86 165 44 370

Telefon komórkowy: +48 735 989 344

Natalia Szews
Konsultant ds. sprzedaży

n.szews@szpot.pl

Telefon: +48 61 654 43 71

Jacek Skrzypczak
Konsultant ds. sprzedaży

j.skrzypczak@szpot.pl

Telefon: +48 61 654 43 72

Serwis

Andrzej Sęk
Andrzej Sęk
Kierownik serwisu

a.sek@szpot.pl

Telefon: +48 61 654 43 11

Telefon komórkowy: +48 696 429 850

Krzysztof Stachowski
Krzysztof Stachowski
Doradca serwisowy

k.stachowski@szpot.pl

Telefon: +48 61 654 43 17

Przemysław Kuźma
Przemysław Kuźma
Mechanik
Krzysztof Panek
Krzysztof Panek
Doradca serwisowy

k.panek@szpot.pl

Telefon: +48 61 654 43 20

Części zamienne i akcesoria

Krzysztof Braszka
Krzysztof Braszka

k.braszka@szpot.pl

Telefon: +48 61 654 43 90