Kontakt

SZPOT

ul. Wrzesińska 191
62-020 Poznań - Swarzędz
tel.: +48616544370

Godziny otwarcia Salonu

Poniedziałek – Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 9.00 - 15.00

Godziny otwarcia Serwisu

Poniedziałek – Piątek: 7.00 - 19.00
Sobota: 7.00 - 15.00

Godziny otwarcia działu Części

Poniedziałek – Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 9.00 - 15.00

Salon

Tel.: +48616544300
Fax: +48616544301

Katarzyna Suchorska
Kierownik sprzedaży

k.suchorska@szpot.pl

Telefon: +48616544370

Telefon komórkowy: +48735989344

Norbert Bruch
Norbert Bruch
Konsultant ds. sprzedaży

n.bruch@szpot.pl

Telefon: +48616544370

Sylwia Grabowska
Sylwia Grabowska
Konsultant ds. sprzedaży

s.grabowska@szpot.pl

Telefon: +48616544370

Serwis

Andrzej Sęk
Andrzej Sęk
Kierownik serwisu

a.sek@szpot.pl

Telefon: +48616544311

Telefon komórkowy: +48696429850

Krzysztof Stachowski
Krzysztof Stachowski
Doradca serwisowy

k.stachowski@szpot.pl

Telefon: +48616544317

Przemysław Kuźma
Przemysław Kuźma
Mechanik
Krzysztof Panek
Krzysztof Panek
Doradca serwisowy

k.panek@szpot.pl

Telefon: +48616544320

Części zamienne i akcesoria

Krzysztof Braszka
Krzysztof Braszka

k.braszka@szpot.pl

Telefon: +48616544390