Kontakt

SZPOT

ul. Wrzesińska 191
62-020 Poznań - Swarzędz
tel.: +48 61 654 43 70

Godziny otwarcia Salonu

Poniedziałek – Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 9.00 - 15.00

Godziny otwarcia Serwisu

Poniedziałek – Piątek: 7.00 - 19.00
Sobota: 7.00 - 15.00

Godziny otwarcia działu Części

Poniedziałek – Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 9.00 - 15.00

Salon

Tel.: +48 61 654 43 00
Fax: +48616544301

Katarzyna Suchorska
Kierownik sprzedaży

k.suchorska@szpot.pl

Telefon: +48 61 654 43 70

Telefon komórkowy: +48 735 989 344

Norbert Bruch
Norbert Bruch
Konsultant ds. sprzedaży

n.bruch@szpot.pl

Telefon: +48 61 654 43 70

Sylwia Grabowska
Sylwia Grabowska
Konsultant ds. sprzedaży

s.grabowska@szpot.pl

Telefon: +48 61 654 43 70

Serwis

Andrzej Sęk
Andrzej Sęk
Kierownik serwisu

a.sek@szpot.pl

Telefon: +48 61 654 43 11

Telefon komórkowy: +48 696 429 850

Krzysztof Stachowski
Krzysztof Stachowski
Doradca serwisowy

k.stachowski@szpot.pl

Telefon: +48 61 654 43 17

Przemysław Kuźma
Przemysław Kuźma
Mechanik
Krzysztof Panek
Krzysztof Panek
Doradca serwisowy

k.panek@szpot.pl

Telefon: +48 61 654 43 20

Części zamienne i akcesoria

Krzysztof Braszka
Krzysztof Braszka

k.braszka@szpot.pl

Telefon: +48 61 654 43 90