Kontakt

SZPOT

ul. Wrzesińska 174
62-020 Poznań - Swarzędz
tel.: +48 61 654 43 00

Godziny otwarcia Salonu

Poniedziałek – Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 9.00 - 15.00

Godziny otwarcia Serwisu

Poniedziałek – Piątek: 7:30 - 18.00
Sobota: 7.30 - 15.00

Godziny otwarcia działu Części

Poniedziałek – Piątek: 8.00 - 18.00
Sobota: 8.00 - 15.00

Salon

E-mail: sprzedaz@szpot.suzuki.pl
Tel.: +48 61 654 43 00
Fax: +48616544301

Krzysztof Gendolla
Krzysztof Gendolla
Zastępca Kierownika Sprzedaży

k.gendolla@szpot.pl

Telefon: +48 61 654 43 70

Telefon komórkowy: +48 735 989 344

Natalia Szews
Natalia Szews
Konsultant ds. sprzedaży

n.szews@szpot.pl

Telefon: +48 61 654 43 71

Sebastian Lewandowski
Sebastian Lewandowski
Konsultant ds. sprzedaży

s.lewandowski@szpot.pl

Telefon: +48 61 654 43 73

Telefon komórkowy: +48 696 429 854

Serwis

Mirosław Hampelski
Mirosław Hampelski
Kierownik Serwisu

m.hampelski@szpot.pl

Telefon: +48 61 652 44 03

Michał Ograszko
Michał Ograszko
Doradca Serwisowy

m.ograszko@szpot.pl

Telefon: +48 61 652 44 21

Łukasz Kaprykowski
Łukasz Kaprykowski
Doradca Serwisowy

l.kaprykowski@szpot.pl

Telefon: +48 61 652 44 11

Części zamienne i akcesoria

Maciej Orliński
Maciej Orliński

czesci.es@szpot.pl

Telefon: +48 61 652 44 50